top of page
Artboard 6-8.png
Artboard 5-8.png

SKŁAD | squad

ZIEMOWIT BELTER

Jako doktorant, próbuje wzbogacić projektowanie zrównoważone o zdobycze technologii i nowatorskie sztuki szamanistyczne na Wydziale Architektury. Jako projektant, robi to samo, tylko że więcej, bo mu lepiej płacą. Jako HR, robi świetną kawę i organizuje legendarne imprezy firmowe. Jako idealista, wierzy, że architektura zbawi świat. W wolnych chwilach kolekcjonuje różne funkcje i uprawia multitasking.

PAULINA BERNACKA

Dzięki doświadczeniu we wnętrzach, potrafi nagiąć schemat myślenia od ogółu do szczegółu i w jednym momencie projektować fundamenty i wycieraczkę. Pomimo znacznej wady wzroku, potrafi dostrzec źle zrealizowany detal z dwóch kilometrów. Jej przywiązanie do szczegółów czasem bywa problematyczne, jako że w trosce o jakość, sama najchętniej kładłaby nawet płytki  (najrówniej).

STEFAN ZIELIŃSKI

Plotki głoszą, że do dziś stoi jego pierwszy zamek z piasku, zbudowany zgodnie ze sztuką i obowiązującymi przepisami. Jego solidność objawia się również w procesie projektowym - projekty pracowni są realizowane, nie są pozywane i wszystkie bezwzględnie mają drzwi wejściowe. Uprawnienia architektoniczne wystawiono mu jeszcze przed narodzinami, po studiach po prostu się po nie zgłosił.

Chociaż wspólnie tworzymy trzon pracowni Miks.tura Architekci, współpracujemy często i blisko z zaprzyjaźnionymi branżystami, architektami, projektantami wnętrz i wykonawcami.

bottom of page