top of page
Artboard 6-8.png
Artboard 5-8.png
P8300583_.jpg

fot. Aleksandra Zielińska

skład | squad

ARCH ZIEMOWIT BELTER

Jako projektant, stale szuka nowych inspiracji zarówno w sztuce, jak i naukach związanych z architekturą. Jako doktorant, zgłębia projektowanie zrównoważone oraz wzbogaca metodykę projektową na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Jako HR, robi świetną kawę i organizuje legendarne imprezy firmowe.

ARCH PAULINA BELTER

Dzięki doświadczeniu we wnętrzach i zamiłowaniu do detalu, postrzega nasze projekty z zupełnie innej perspektywy. Architekturę widzi jako spójną opowieść wnętrza i zewnętrza. Jej przywiązanie do szczegółów bywa problematyczne, kiedy w trosce o jakość, nawet cegły na elewacji najchętniej ułożyłaby sama.

ARCH STEFAN ZIELIŃSKI

Do dziś stoi jego pierwszy zamek z piasku, zbudowany zgodnie ze sztuką i obowiązującymi przepisami. Uprawnienia architektoniczne zdobył krótko po studiach, w międzyczasie prowadząc duże projekty, zakładając własną pracownię, a przy tym wychowując dwójkę dzieci - do dziś nikt nie wie jakim cudem.

Wspólnie tworzymy trzon pracowni MIKS.TURA Architekci, jednak często i blisko współpracujemy z innymi zaprzyjaźnionymi architektami, branżystami, projektantami wnętrz i wykonawcami.

bottom of page